Blog

SEO Hizmeti

Gerçek zamanlı SEO hizmeti ile artık kimseye ihtiyacın kalmayacak! İsmail KOÇ ile desteği ile alacağınız  SEO hizmetiyle sitenizin performansı artacak.

İnternet düzenli olarak gelişmeye devam ediyor. İsmail KOÇ SEO koçluğu hizmeti sayesinde artık kimseye ihtiyaç duymadan gelişen teknolojiye ayak uydurabileceksiniz.

Profesyonel SEO Hizmeti

SEO hizmetim, büyüklüğünüz, kapsamınız ve ne kadar süredir çalıştığınıza bakılmaksızın, kuruluşunuz için faydalı olacaktır. Web siteniz için öngördüğüm büyüme türünü elde etmenize yardımcı olmak istiyorum. SEO’yu bütünsel olarak ele almamız, sürekli iş büyümesini ve müşteri sayısında sürekli bir artış sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Hizmet İçeriği

Hizmet içeriğinde yer alan her bir maddeyi dikkatlice okumanızı istiyorum. Bu hem alacağınız hizmete daha hakim olmanızı sağlayacak hem de bu güzel hizmet hakkında tüm detaylara sahip olacaksınız.

Seo hizmeti A’dan Z’ye Teknik Analiz

Web siteniz SemRush, ScreamingFrog, Ahrefs ve Moz araçlarının PRO sürümleriyle analiz edilir. Tüm eksiklikler ortaya çıkarılır ve bir rapor haline getirilir. Ayrıca web sitemizin performas değerlendirmesi de yapılır. Performansımızı olumsuz etkileyecek konular tespit edilir.

İçerik Analizi

Web sitenizde yayınladığınız içerikler analiz edilir. Sektörde yer alan rakip kaynaklarda yayınlanan içeriklerle çeşitlik metrikler dikkate alınarak karşılaştırılır.

Rakip Analizi

Rakiplerin trafik aldığı anahtar kelimeler, trafik kaynakları, kullandığı kanallar ve bağlantılar analiz edilir. Yol haritası için bize fayda sağlayacak tüm kanallar ve tekniklerden faydalanılır.

Seo hizmeti Anahtar Kelime Analizi

Hem mevcut kelimelerimizin konum tespiti hem de yeni kelimelerle alakalı analiz sürecidir. Bu süreçte web sayfamızın trafiğini artıracak mevcut kelimelere hem de yeni kelimelere odaklanıyoruz. Bu aşamada da yol haritamıza katkı sağlayacak her maddeden faydalanıyoruz.

Negatif SEO Kalkanı

Web sitenize yapılan yada istemeden yapmış olduğunuz negatif SEO çalışmalarını tespit ediyor ve bunların kaldırılmasıyla ilgili çalışmayı yapıyoruz.

Hataların Düzeltilmesi

Gerek teknik gerek içerik gerekse bağlantı tarafında yapmış olduğumuz tüm hatalarla alakalı iyileştirme çalışmalarına başlıyoruz. Bu çalışmalarda sizinle beraber ortak olarak çalışıyoruz. Tekrarlanan başlık ve meta açıklama hatalarından site hızını yavaşlatacak nedenlere, kalitesiz içeriklerin iyileştirilmesi için yapılacak geri bildirimlerden rakip sitelerin faydalı kaynaklarının tespit edilmesi ve uygulanmasına kadar bir çok konuda aksiyon alıyoruz. Seo hizmeti

Yol Haritasının Hazırlanması ve Uygulanması

Temel atıldıktan yani hatalar giderildikten ve içerikler düzenlendikten sonra web sitemizin doğru hedef kitleyle buluşmasını sağlayacak yol haritasını hazırlıyoruz. Gerekli entegrasyonları yapıyor ve hazırlanan yol haritasını gerçek zamanlı olarak birlikte uyguluyoruz.

Sürecin Devredilmesi

Artık tüm süreç tamam. Sıra size devretme zamanı. Tüm bu süreçte gerçekleştirilen aşamaları birebir gerçek zamanlı olarak uyguladığımız için sürece hakim oluyor ve hazırlanan yol haritasına uyarak ilerliyorsunuz.

Destek

İsmail KOÇ SEO koçluğu hizmetinden faydalanan her bir kişi için destek almak bir telefon çağrısı, bir WhatsApp mesajı yada bir e-mail kadar yakın. Ne zaman isterseniz destek alabilirsiniz. Artık kimseye ihtiyacınız kalmayacak. Seo hizmeti

Desinggo Dijital

Web & Grafik Tasarımcısı, Mühendis, Yerel Rehber, Google Developers 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu