Blog

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi 2020

Müşteri hizmetlerinin başarılı bir işin büyük bir parçası olduğu bir sır değil. Müşterilere dikkatsizce davranmak aynı tür enerjiyi geri yansıtacak ve müşteriler hizmetinizi veya ürününüzü umursamayacak.Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi Milyonlarca insanın günlük olarak web’e bağlandığı bir çağda, yalnızca müşterilerinize ilham vermekle kalmayacak, aynı zamanda işletmeniz, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında her şeyi anlatacak olan müşteri hizmetleri sunmak her zamanki gibi önemlidir.

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi

Büyük işletmeler, sorunsuz bir destek hizmeti sunmak için özel olarak eğitilmiş destek ve müşteri hizmetleri ekiplerini işe alır. Web, farklı şirketlerin müşterilerine benzersiz şekillerde nasıl davrandıkları, daha fazla müşteri çeken hikayeler ve daha fazla maruz kalma hikayeleriyle doludur ve yaratıcı müşteri hizmetleri konusunda akıllı olmak iyidir, çünkü ne zaman gideceğinizi asla bilemezsiniz. deneyimlerini dünyanın geri kalanıyla işinizle paylaşması için birine ilham vermek.

WordPress kullanıcılarına gelince, ziyaretçilerinizle bir sohbet penceresi açmanıza izin verecek ücretsiz canlı sohbet çözümlerini veya site ziyaretçilerinize izin verecek tam entegre bir destek yönetim platformunu kullanmanız kolay olsun, müşterilerinize daha iyi hizmet vermek için birçok seçenek vardır. ve üyeler herhangi bir zamanda destek biletleri açarlar, WordPress sitenizde müşteri hizmetlerini zorlaştırmanıza gerek yoktur ve indirebileceğiniz bir düzineden fazla müşteri hizmetleri ve müşteri destek eklentisini tasvir etmek üzereyiz.

JivoChat

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi 5

Müşterileriniz neredeyse orada olun, satışlarınızı artırın. JivoChat işinizin tüm iletişimini tek yerden yürütmenizi sağlayan bir iletişim çözümdür: canlı destek, telefon, e-posta ve sosyal ağlar üzerinden gelen tüm mesajları canlı destek sistemi ile karşılayın.Neden JivoChat ile canlı destek? Zaman değişiyor! Günümüzde insanlar aramaktansa yazmayı tercih ediyor Özenle tasarlanmıştır

Harika sohbet penceremiz sitenize çok yakışacak Her cihazda çalışır Tüm modern işletim sistemleri, tarayıcılar ve mobil cihazları destekler Ve 20 dile çevrilebilir Sohbet aracındaki her kelime değiştirilebilir Ziyaretçilerinizi sitenizde tutamıyor musunuz? Akıllı tetikleyicilerle onlara yaklaşın! Jivo ile yapılan milyonlarca sohbetlerin neredeyse %70’i akıllı tetikleyiciler sayesinde başlıyor. Tıpkı bir mağazaya girdiğinizde karşılanmanız gibi, bu şekilde arkadaşça bir karşılama ziyaretçinin hoşuna gidecektir ve onun müşteriye dönüşme olasılığını artıracaktır Eğer ziyaret edilmiş sayfaların sayısı 3’e eşitse ve şu an bulunduğu sayfanın başlığı “en iyi şemsiyeler” ise ve sayfada geçirilen süre 10 saniyeden fazla ise … şu mesajı göster: Güçlü ve üretken Jivo temsilci uygulaması takımınızı müşteri memnuniyeti yıldızları yapacak Jivo birçok ziyaretçiyle aynı anda sohbet edebilmenizi sağlar, ki bu telefonda imkansızdır. Uygulama takımınızın üretkenliğini artıracak ve günlük işlerinizi kolaylaştıracak birçok özelliğe sahiptir.

LiveChat 

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi

LiveChat, WordPress için işinizi ve genel web varlığını olumlu yönde etkileyebilecek bir müşteri hizmetleri destek eklentisidir. Kullanıcılarınız ve yakında çıkacak müşterilerinizle etkileşime geçin ve projenizi buna göre büyütün. Web sitenizde canlı bir sohbet özelliği sayesinde ziyaretçiler gerçek zamanlı olarak sizinle iletişime geçebilir ve sorularına cevap alabilirler. Canlı sohbet gibi basit bir eklenti ile satışlarınızı artırabilir ve çatıdan müşteri ilişkilerini artırabilirsiniz.

LiveChat’in temel özellikleri ziyaretçilerin takibi, canlı sohbet tetikleyicileri, geri bildirim, raporlar ve çok kanallı iletişimdir. Çevrimdışı olduğunuzda, LiveChat kullanıcıların mesajlarını bir bilet formunda saklar, böylece asla kaybolmazlar. Elbette, LiveChat’in varsayılan web tasarımını değiştirebilir ve temanızla son ayrıntısına kadar uyumlu hale getirebilirsiniz. Bonus olarak, LiveChat daha hızlı uygulama için 45 farklı dilde geliyor.

Zopim Canlı Sohbet

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi

Müşteri desteği her zaman insanların sorularını yanıtlamakla ve hızlı bir şekilde olmuştur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ne kadar özenli davranırsak, onlarla bir satış yapmamız daha olasıdır. Zopim’in Canlı Sohbet çözümü, web sitenizdeki aktif ziyaretçileri herhangi bir zamanda izlemek ve etkileşimli bir Canlı Sohbet platformu aracılığıyla onlarla etkileşime geçmek için mükemmel bir platformdur.

Doğru. Blogunuza göz atan herkesle bir sohbet penceresi açabilir ve onlara işinizdeki misyonunuzu daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için bir şey yapıp yapamayacakları konusunda soru sorabilirsiniz. Tamamen duyarlı, otomatik bir tetikleyici, her ziyaretçinin iniş potansiyelini en üst düzeye çıkaran bir sohbet penceresi açacak ve entegre bir analiz platformu, ziyaretçilerinizin davranışını ve gerçek canlı sohbet widget’ının ne kadar iyi performans gösterdiğini daha iyi anlamanıza yardımcı olacak.

Sohbet X

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi

Chat X, kesinlikle ziyaretçilerin ilgisini çekecek güzel tasarlanmış bir canlı sohbet widget’ı sunan güzel ve premium, canlı bir sohbet servis platformudur. Web sitenizi ziyaret edenler, operatörlerden biriyle bir görüşme başlatmak için kolayca bir sohbet penceresi açabilir ve herhangi bir zamanda operatör yoksa kolayca kısa bir süre içinde alacaklarından emin olacakları bir e-posta iletisi bırakabilirler. yanan sorularına cevap.

WP-LiveChat

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi

WP-LiveChat, hem eklentinin ücretsiz sürümü hem de ücretli olanı için çok sayıda (bolluk) seçenek sunar. Gezinmesi kolay bir arayüz ve canlı sohbet deneyimini bir esinti haline getirecek özelliklerle tipik bir canlı sohbet eklentisinin aynı organik yapısını kullanır. Çoğu WordPress eklentisi (önbellek eklentileri dahil) ile kutudan çıkar ve yeni bir canlı sohbet penceresi açıldığında masaüstünüzün bildirimlerini almayı seçebilirsiniz; tüm cevapsız canlı sohbetler veritabanına kaydedilir. Canlı sohbet kutusunu tüm ziyaretçilere gösterebilir veya canlı sohbet kutusunu yalnızca üyelere görüntülemeyi seçebilirsiniz – bu da üyelik türü içerikle ilgilenen siteler için çok cazip hale getirir. Bol olan pro özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi WordPress eklenti sayfasına göz atın!

SupportCandy


SupportCandy, WordPress için harika ve uygulaması kolay bir müşteri hizmetleri destek eklentisidir. Web sitenize bir esintiyle ekleyebileceğiniz eksiksiz bir yardım masası bilet sistemine sahiptir. Qucik kurulumu ve çok az ayarlama gerektirmesi veya hiç ayarlanmaması ile, web platformunuzda hemen bir bilet sistemi sunabilirsiniz.

SupportCandy özellikleri söz konusu olduğunda, yük bekleyebilirsiniz. İlk olarak, aynı anda kaç bilet ve acente olduğunuzun belirli bir sayısı yoktur. Çok fazla karmaşıklaştırmamak için, bu sınırsız olurdu. Evet, ücretsiz olmasına rağmen, SupportCandy hala mümkün olduğunca çok bilete izin veriyor ve sonra bazılarına izin veriyor. Temsilcilere gelince, işi çok sayıda ekip üyesine kolayca dağıtabilirsiniz.

Ayrıca, SupportCandy GDPR uyumludur, konuk biletlerini destekler (kullanıcı hesabı oluşturmaya gerek yoktur) ve temsilciler için özel notlara izin verir. Düzen% 100 duyarlı ve mobil kullanıma hazır, hızlı performans ve gezinmesi kolay.

onWebChat


İster bir çevrimiçi mağaza işletin, ister bir uygulama, hizmet tabanlı bir işletme, bir web barındırma şirketi olun, bunu adlandırın, tüm ziyaretçilerinizin ve kullanıcılarınızın tamamen memnun ve tatmin olması önemlidir. Özellikle web sitenize ilk kez geldiyse, hepsini ve her şeyi sunmanız gerekiyor. Denemeniz gereken harika bir özellik, canlı sohbet desteği eklemektir. OnWebChat eklentisi ile bunu bir dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz.

OnWebChat’i entegre etmek ve sayfanızda yayınlamak süper basittir. Artık müşteri destek ekibinizle gerçek zamanlı sohbet edebilir ve aradıkları tüm yanıtları alabilirler. Tabii ki, onWebChat’in görünümünü tamamen özelleştirebilir ve markalama düzenlemelerinize tam olarak uymasını sağlayabilirsiniz. onWebChat ifadeleri destekler, misafirleri engellemenizi sağlar, canlı sohbet tetikleyicileri ve diğer özelliklerle birlikte gelir.

WP-Chatbot


Artık WP-Chatbot eklentisi ile web sitenize Facebook Messanger eklemekten faydalanabilirsiniz. İşleri gerçekten basit ama süper güçlü tutmak istiyorsanız, sayfanıza Facebook Messanger’ı tanıtmak son derece faydalı olabilir. Artık müşteri yaşamlarınızla sohbet edebilirsiniz, ancak uygun bir sohbet botu kullanabilir ve işin çoğunu sizin için yapmasına izin verebilirsiniz. Facebook Messanger web platformunuza entegre edildiğinde, kullanıcıların sizinle iletişim kurmak için yeni bir hesap oluşturmasına gerek yoktur. Birçoğu Facebook’u kullandığından, WP-Chatbot süper kullanışlı geliyor. Destek ve Sohbet Eklentisi

WP-Chatbot ile karşılama mesajı ayarlayabilir, Facebook analizlerini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve hatta belirli yayınlarda ve sayfalarda mesajlaşmayı gizleyebilirsiniz. Ayrıca, WP-Chatbot’u yalnızca akıllı telefonlarda da kullanabilir veya tüm cihazlarda ve platformlarda canlı bırakabilirsiniz. WP-Chatbot ayrıca WooCommerce ile mükemmel uyum sağlar ve bir kısa kodla birlikte gelir.

Destek Sağlayarak Canlı Sohbet

Yüklemek ve yapılandırmak için sadece birkaç dakikanızı alan bu çok klasik ücretsiz canlı sohbet platformunu keşfetmek için zaman ayırın. Canlı sohbet düğmesi balonunu istediğiniz yere yerleştirerek, yerleştirdiğiniz ve kullandığınız WordPress temasıyla etkileşimi hakkında iyi hissettiğinizden emin olabilirsiniz.

Sohbet için Tıkla


İster hizmetler, ürünler, uygulamalar sunun, ister adlandırın, müşteri desteği işinizin başarısı için çok önemlidir. Burada sizin için sahip olduğumuz WordPress eklentileri sayesinde müşteri hizmetleri desteğinizi tamamen farklı bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Mevcut ve potansiyel müşterilere yardımcı olmanın en iyi yollarından biri web sitenize sohbet eklemektir. Canlı bir sohbet sunarak, insanlar sizinle iletişime geçebilir ve anında olabilecek herhangi bir soruya cevap alabilirler. Bir e-posta yanıtı beklemenize gerek yok, canlı ajanınızla, kullanıcıyı buna göre yönlendirecektir.

Etkileyici özellik ve işlevlerle birlikte gelen alternatifi uygulamak için Tıkla Sohbet hızlı ve kolaydır. Sekiz farklı stil ve kendi resminizi veya GIF’inizi ekleme seçeneği ile birlikte gelir. Tabii ki, tasarımı özelleştirebilirsiniz, böylece markanızla tam olarak eşleşir. Destek ve Sohbet Eklentisi

Formilla Canlı Sohbet


Bir kullanıcı ister ürünlerinizi, ister hizmetlerinizi, ister mevcut bir kullanıcıyı düşünüyor olsun, canlı bir sohbet onlara ne sormak isterse anında bilgi edinmesini önerir. Formilla Live Chat ile artık potansiyelinizi en yüksek seviyeye çıkaracak bu harika katmanı web sitenize ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu WordPress müşteri hizmetleri destek eklentisini kurmak ve etkinleştirmektir ve hemen hemen hazırsınız. Tabii ki, Formilla Canlı Sohbet de WooCommerce ile tamamen uyumludur.

Dahası, Formilla Live Chat tüm cihazlarda sorunsuz çalışır, gerçek zamanlı izleme sunar ve istediğiniz dile tercüme etmenizi sağlar. Diğer bazı uzmanlık alanları arasında otomatik mesajlar için akıllı mesajlaşma, kaydedilmiş yanıtlar, dosya paylaşımı ve masaüstü bildirimleri bulunur. Ve sohbet tasarımını şekillendirmek isterseniz, bunu da yapabilirsiniz.

AH Bilet

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi

Bootstrap tabanlı AH Tickets destek sistemi eklentisi, şık ve modern görünen ve özelliklerle veya işlevlerle boğuşmayan basit bir bilet sistemi arayan herkes için mükemmel bir çözümdür. İçerik oluşturucular bunu çok temel işlevlerle geliştirdiler. Biletlerin en son açılışından güncellenebilmeniz için bu temaya e-posta bildirimleri eklediler. Bu aynı zamanda premium bir eklentidir, ancak biletleme sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için fikir ve desteğe ihtiyacınız olması durumunda geliştiriciden gelen desteği garanti eder.

Zendesk

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi

Zendesk, gerçekten eşsiz özellikler sunan modern bir destek platformudur. Örnek olarak, mevcut WordPress blog yorumlarınızı kolayca bireysel ve benzersiz destek biletlerine dönüştürebilirsiniz. Sorularınız ve geri bildirimleriniz varsa yorum yapanların adının yanındaki simgesini tıklayabilir ve yeni bir destek oturumu açabilirsiniz. Bunu, yorum yapanla açık bir görüşme yapmak yerine yapabilirsiniz. Geliştiriciler, site sayfalarınızdan herhangi birine ekleyebileceğiniz dinamik bir yardım widget’ı içeriyordu. Bu, ziyaretçilerinizin en son destek makaleleriniz ve ürün bilgileriniz hakkında güncel kalmasını sağlar. Widget ayrıca ziyaretçilerinizin size doğrudan ulaşmasını sağlayacak basit bir geri bildirim sekmesi sunar. Destek ve Sohbet Eklentisi

JS Desteği

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi

JS Desteği, WordPress blogcuları için güzel tasarlanmış bir Bootstrap tabanlı destek platformudur. Geliştiriciler, ziyaretçilerin ön uçtan yeni destek biletleri oluşturmasına olanak tanıyan özellikler ekledi. Ayrıca, herhangi bir yere yerleştirebileceğiniz dinamik bir destek simgesi ve her bir biletle dosya ekleme yeteneği eklediler. Farklı departmanların farklı bilet türlerine cevap vermesini sağlayan departman yönetim sistemini kullanabilirsiniz. Ayrıca, basit ve etkili bilet bildirimlerinin keyfini e-posta ve HTML düzenleyici, mobil cihazlar için optimize edilmiş bir tasarım ile çıkarabilirsiniz. Sitenin yönetimi, platformun nasıl çalıştığından tamamen sorumludur. Dahası, çeviri dosyaları çevirmeyi kolaylaştırır.

WP Desteği

WP Desteği, WordPress web sitenizde sıkıntı olmadan ve tamamen ücretsiz olarak kendi destek bilet sisteminize sahip olmanızı sağlar . İçerik oluşturucular bu temayı kolay ve esnek hale getirdi. Dahası, bu tema işi yapar.

İzci Masası Yardım

WordPress Güncel Destek ve Sohbet Eklentisi

Yardım İzci, müşterilerine değer veren şirketler için görünmez, e-posta tabanlı bir yardım masasıdır. Harika bir müşteri deneyimi, zahmetsiz iletişimde gelişir ve Yardım İzci, konuşmalar oluşturmaya odaklanarak bunu kolaylaştırır. İzci’nin temel özelliklerinden biri, müşteri açısından iletişimin kişisel olmasıdır. Destek tarafından, birden çok gelen kutusunu ve markayı yönetebilirsiniz.

Destek ve Sohbet Eklentisi

Ayrıca müşterinizin konuşmalarını izleyebilir ve organize edebilir, notlar ekleyebilir, ekip üyeleriyle işbirliği yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. WordPress blogunuza tüm muhteşem ve kullanışlı Yardım İzci özelliklerini eklemek için bu eklentiden yararlanın.

Desinggo Dijital

Web & Grafik Tasarımcısı, Mühendis, Yerel Rehber, Google Developers 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu