Wordpress

Güçlü Wordpress. En İyi 40 Web Sitesi Şablonları

Bir web sitesi şablonu seçmeden önce dikkatli olmanız ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirmeniz gerekir. Bugünlerde internette bulunan web sitesi şablonları sayısını düşününce bir seçim yapmak zor olabilir.

Tabii ki de hepsini bir makalede göstermek imkansız. Ancak, bu makalede size internetteki en iyi web sitesi şablonları arasından bazılarını göstereceğiz. Tasarım açısından farklı olsalar da ana karakteristikleri tam fonksiyonelliktir. Bu şablonların konularıysa e-ticaret, fotoğrafçılık, işletme ve endüstri gibi konuları içermektedir.

Web sitesi kurma aracı kodlama deneyimine sahip olmasanız da bir site kurmayı ve özelleştirmeyi oldukça kolaylaştırır. Bu aracı kullanmak oldukça kolaydır ve birçok seçeneğe sahiptir.

Bu yüzden hayallerinizi süsleyen bir web sitesi kurma aracı şablonu seçebilecekken vaktinizi ve paranızı harcamayın!

1. Evolution İşletme Web Sitesi Teması

Evolution Universel Web Sitesi Şablonu

Eğer harika tasarımlı ve çok sayfalı profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız varsa bu şablonu denemelisiniz. Çok amaçlı ve mobil dostu olan bu web sitesi şablonuyla hiç bilgisi olmayanlar bile birkaç saat içerisinde bir web sitesi kurabilir. Bu şablonun yerleşik bir yönetici paneli olduğundan özel kodlama becerilerine ihtiyaç duyulmaz.

Üstelik, birçok araca ve bileşene sahiptir. Web sitenizin tasarımını düzenlemenize, sosyal medyayı yönetmenize ve ayrıca kişisel veya kurumsal bir blog yaratmanıza yardımcı olurlar. Bu temada herhangi bir ekstra özelleştirmeye ihtiyaç duymadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak 16 adet hazır sayfa mevcuttur.

2. Kitap Yazarları için Kitap Yazarı Web Sitesi Şablonu

Book Author Web Sitesi Şablonu

Bu şablon özellikle hem acemi, hem de deneyimli yazarlar içindir. Eğer özelleştirebilir ve açık renklere sahip bir şablon arıyorsanız bu web sitesi şablonu tam olarak sizin içindir. Sürükle ve bırak kurucusuyla web sitenizi kurmakta harcayacağınız emeği en aza indirger. Bu büyük bir avantajdır çünkü vaktinizden tasarruf etmiş olursunuz. Daha sonra ise değerli vaktinizi kod yazmak yerine yeni bir şaheser yazmaya harcayabilirsiniz. Hazır bir siteyi yönetme süreci de ayrıca çok daha kolaydır.

Eğer bu şablonun yaratıcı akışınıza tam olarak uymadığından emin değilseniz 14 günlük demo seçeneği de bulunmaktadır. Daha sonra ise yaptığınız bütün değişikliklerle tam versiyonunu satın alabilirsiniz.

3. Çocuk Bağış Vakfı için NGO Web Sitesi Tasarımı

NGO Web Sitesi Şablonu

Bu duygu yüklü tasarım çocuklar için mevcut kar amacı gütmeyen hayır kuruluşları için uygundur. Kolaylıkla yönetebilmektedir ve kullanıcı dostudur. Kullanımı kolay olan bu şablon içerik bloklarına sahiptir. Blokları sürükleyerek istediğiniz şekilde bir tasarım ve düzen oluşturabilirsiniz. Aslında buna işinizi kolaylaştıran sürükle ve bırak kurucu da denmektedir.

Düşündürücü görseller ve bilgi elementleri prospektif ziyaretçilere ihtiyacı olanların durumunu açıkça göstermektedir. Ayrıca yardımsever hissi de uyandırmaktadır. Temel özelliği ise bu kuruluşların hedeflerini ve başarı hikayelerini paylaşabilecekleri bir blog kısmı bulunmasıdır. Son olarak, bağış etkinlikleri anons etme fırsatı da bulunmaktadır. Sosyal medya bileşenleri sayesinde siteniz ziyaretçilere daha fazla erişebilir olacaktır. Ayrıca şirketinizin farklı hesaplarında sunulan veriler sayesinde daha bilgi verici hale de gelmektedir.

4. Spectrum Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Spectrum şablonu

Modern iş dünyasında şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu şey nedir? Tabii ki de bütün gereklilikleri karşılayan kaliteli bir işletme sitesi. Web sitesi şablonlarının öncüllerinden biri olan bu şaheserin tasarımı harikadır. İlk olarak, tam fonksiyonel bir web sitesi için 17 adet birbirinden farklı, özel ve eşsiz sayfalardan seçebilirsiniz. Ayrıca restaurant ve danışmanlık için de 4 adet orijinal alt sayfası mevcuttur ve devamlı yeni alt sayfa da eklemektedirler. Kullanıcı dostu yönetici paneliyle web sitenizi özelleştirmeniz fazla efor gerektirmez. 2 haftalık deneme süresi bulunmaktadır.

5. Yaratıcı Fotoğrafçılık Web Şablonu

Yaratıcı Fotoğrafçılık Şablonu

Bugünlerde fotoğrafçılık pazarı oldukça çekişmeli bir hale gelmiştir ve öne çıkmak önemlidir. Bunu da özel ve eşsiz bir web sitesi oluşturarak başarabilirsiniz. En iyi web sitesi şablonları listemizde yerini alan ve fotoğrafçılık üzerine olan bu şablon web sitenizin ziyaretçi sayısını artıracaktır. Ana özellikleri hızlı çalışma ve web sitesinizin kullanılabilirliğidir.

6. Finansal Danışmanlar için Web Sitesi Şablonu

Finansal Danışmanlar için Web Sitesi Şablonu

Web sitesi şablonları listemizde sıradaki bu şablon ise finansal danışmanlar için harika bir seçenektir. Sosyal medya, mail chimp bileşeni, özel video bileşeni ve çeşitli galerileri gibi mükemmel bileşenlerle güzel bir düzene sahiptir. Profesyonel Renk Seçici aracıyla tüm web sitenizin renk tonunu düzenleyebilirsiniz. Bu tema mobil duyarlıdır ve tüm cihazlarda kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.

7. Printecon – Matbaacılık Şirketi Web Sitesi

Princeton matbaacılık şablonu

Printecon şablonu matbaacılık şirketi için mobil duyarlı bir web site şablonu arayanlar için idealdir. Premium kalitede olan Printecon çok sayfalı bir fotoğrafçılık web sitesini birkaç tıklamada kurmak için gerekli her şeye sahiptir. Sürükle bırak web sitesi oluşturucusuyla özelleştirme sürecini kolaylaştırdığı için acemiler için oldukça iyidir. Bir renk paleti seçmek ve çeşitli içerik bloklarını organize etmek fazlasıyla kolaydır. Bu temada daha da iyi web geliştirme için birçok kullanışlı bileşen ve seçenek mevcuttur.

8. Skyline – İşletme, Mimarlık & Seyahat Şablonu

Skyline web sitesi şablonu

En iyi web sitesi şablonlarından biri olan Skyline Top Website Template kodlama bilgisi olmayanlar için en iyi seçenektir. Düzeni ve tasarımı özelleştirebilirdir. Üstelik, bu temada 20 hazır sayfaya ek olarak Skyline Siyah, Gezi, Konut Yapımı ve Dişçi sayfası da bulunmaktadır. Yönetici panelindeki işletme blog fonksiyonelliği sayesinde gereken verileri ve en son haberleri paylaşabilirsiniz. Bu web sitesi şablonu bütün özellikleriyle 2 hafta ücretsiz olarak test edilebilmektedir.

9. Defrozo Fotoğrafçılık Portföy Teması

Defrozo fotoğrafçılık portföy teması

Olabilecek bütün özelliklere sahip olan bir şablonu seçmek daha cazip gelse de bazen sadeliği seçmek daha iyi olabilir. Defrozo en sade ve zarif web sitesi şablonlarından biridir. Acemiler için harikadır. Bu şablonun halihazırda harika bir tasarımı vardır ancak istediğiniz kadar kişiselleştirebilirsiniz. Temada her sayfa için 4 adet hazır şablon mevcuttur. Ayrıca fotoğrafçılık üzerine değerli makaleler paylaşabileceğiniz bir blog da ekleyebilirsiniz. %100 mobil duyarlılık ile fotoğrafçılık portföyünüzü kalite kaybı olmadan gösterebilirsiniz. Fotoğrafçılar için mevcut kullanışlı bileşenleri ile sitenizde tam fonksiyonelliğe sahip olacaksınız.

10. Girişimcilik Şablonu

Girişimcilik web sitesi şablonu

Eğer hem esnek hem de temiz bir tasarıma sahip bir web site oluşturucu şablonu arıyorsanız bu şablonu denemelisiniz. Bu mobil duyarlı ve SEO dostu tema kendiliğinden hazırdır. Üstelik sitenizin istediğiniz gibi özelleştirilmesini kolaylaştıran bir sürükle ve bırak editör bulunmaktadır. Ziyaretçilerin içerikle etkileşime geçmesini teşvik edici sosyal medya bağlantıları ekleyebilirsiniz. Bu ziyaretçileri girişiminizin potansiyel müşterilere de dönüştürebilirsiniz.

11. Teknoloji Konferansları için Konferans Web Sitesi Şablonu

Teknoloji Konferans Web Sitesi Şablonu
<